KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13294019
nr 1329 4019
Ikon, Madonna, nutida. Ej signerad. Olja på duk, 39x26 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 25 maj 2020
kl 18:13:06
100 kr
150 kr
200 kr